.. טקסט טקסט טקסט טקסט
.. טקסט טקסט טקסט טקסט


HB - בן חור אדריכלות ועיצוב פנים

סטודיו רענן ודינאמי בעל שפה עיצובית חדשנית וייחודית. פעיל מ-2004.
לימור, נועה, שאולי וחיים- בעלי הכשרה בתחום האדריכלות ועיצוב פנים, אומנות. חברה' יצירתיים, מקוריים מובילים בחדשנות עובדים במשרד בהרמוניה וחדורי מוטיבציה לשרת את לקוחותינו עד שביעות רצונם המלאה תוך כדי הקשבה למהווים והרצונות של כל אחד ואחד מכם.
אנחנו כאן כדי למצוא את הדרך האופטימאלית בין השאיפה ליצירתיות ומיוחדות לבין הפרקטיות, מבלי לפגוע או לבטל אחד את השני. להעניק את המשקל הנכון, האיזון וההרמוניה בין הרכיבים בחלל.

נאפשר לחומר להופיע במלוא הדרו, לאבן, לעץ, למתכת, לזכוכית ולצבע לתרום את עצמם לחלל ולהשפיע עליו.

נאפשר לשמש ולאור מהחוץ לחדור ולהשפיע על החלל בפנים. נקשור ונשלב את הטבע לתוך החלל הפנימי וניצור דיאלוג בניהם, נכניס את הגינה פנימה ונאפשר לחלל הפנימי להיות מעט בחוץ, ונמתן את הגבולות בניהם.

אנו נקשיב לחלומות שלכם ונשתדל להפוך אותם לממשיים וברי יישום, אנחנו תמיד נתור ונחפש אחר רעיון ייחודי, רענן וחדשני כדי לעורר שאלה והתייחסות ולהתפעם מהחלל המטופל על ידינו.

המשרד נותן שירותי אדריכלות ועיצוב פנים בתחומים אלו
 בתחום הפרטי:  תכנון ועיצוב בתי מגורים פרטיים ודירות, חדרי ילדים, חדרי שינה, מטבחים ,סלונים וכל יתר החללים בבית. התכנון והעיצוב נבנה בשיתוף הלקוח על פי צרכיו ועל בסיס קונספט עיצובי. 

בתחום המסחרי: תכנון ועיצוב חנויות, משרדים, חדרי ישיבות, חדרי המתנה, מסעדות, מספרות, מרפאות וכד'.
 בתחום החינוך: תכנון ועיצוב חדרי לימוד, מעבדות, מרכז תקשורת, ספריות, חדרי מורים, סדנאות,  מעבדות מחשבים, חדרי ספח לרכזים, סביבות לימוד ייחודיות.

אנו נעניק ליווי הפרויקט משלב הרעיון הראשוני ועד לסיומו. כולל הכנת תכניות מקצועיות כלליות  ומפורטות על פי נושאים
( תאורה, אינסטלציה, ריצוף, פתחים, ריהוט, וכד')  חתכים, פרטים, כתב כמויות ומפרט לביצוע העבודה.
ליווי וסיוע בבחירת חומרים, ריצוף, קרמיקה, צבע וגוונים, דלתות, חלונות , מעקות, מדרגות, חיפוי קירות וכל מה שמחייב הפרויקט. יעוץ וליווי בעלי המקצוע במהלך העבודה.


טואול - אתרים באינטרנט