.. טקסט טקסט טקסט טקסט
.. טקסט טקסט טקסט טקסט

אדריכלות – מאז ומתמיד

אדריכלות – מאז ומתמיד
ענף האדריכלות בארץ, הוא תחום בעל משמעות ,תחום עשיר ומפותח, מגוון ורב גווני.
אדריכלים ואף מעצבי פנים ישראלים הם בעלי שם בין לאומי ונחשבים כפורצי דרך ומהווים השראה לעוסקים בתחום, גם במשרד של HB בן חור לא מביישים את הפירמה , חיים בן חור "הבעלים" של המשרד מציע תכנון ייחודי וחדשני ,בצד התכנון והעיצוב הייחודי מושם דגש על פונקציונליות והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, נלקחים בחשבון במיוחד דרישות הלקוחות ההולכים להשתמש בחלל המעוצב ולאיזה מטרה, המשרד מקפיד שלא להתדרדר ל"פלצנות" , נר לרגלי המתכננים הפעילים במשרד, לחשוב דרך עיני המשתמש ולעשות הכל כדי לפגוע בול למטרתו של הלקוח.
במשרד של בן חור כל שלבי התכנון מבוצעים בתוכנות אדריכליות מתקדמות ביותר בעולם, תוכנות תלת מימדיות והדמיות ממוחשבות אשר מביאות ללקוח את האפשרות לראות את החלל המעוצב במלוא הדרו וקרוב מאד לרמה ריאלית עוד בטרם החלו את עבודות הבניה. ולא רק תכנון הולם 'על הנייר' (או, במקרה של בן חור – בהדמיית מחשב), אלא גם ליווי מעשי הכולל ייעוץ וסיוע מקיפים בכל הקשור לפרויקט.
החל מבחירת חומרי הבנייה המתאימים מתוך המגוון העצום הקיים, דרך התאמת גווני צבע לקירות המבנה, בחירת וליווי בעלי המקצוע השונים ועד לעיצוב הפרטים הקטנים כמו הריהוט המשלים או אלמנטים דקורטיביים שונים, אנשי המשרד של חיים בן חור יתאימו בצורה מושלמת בין חזונכם העיצובי לבין התוצאות בשטח.
HB בן חור מעניק שירותים הוליסטית של הפרויקט לרבות: עריכת מפרט טכני ומפורט של כל מכלל פרטי הבניין, הכנת כתב כמויות ומכרז לקבלנים, יעוץ בבחירת בעלי מקצוע, נסיון עשיר ומעשי בתחום הבניין, וסיוע בניהול תקציב הפרויקט. כל זאת יוצרים תנאים טובים להצלחת הפרויקט ובחיסכון מרבי ביישומו.
 
אדריכלות עכשווית וייחודית
אם בתחום הפרטי, המסחרי או בתחום החינוך, סטודיו HB בן חור מעניק לכם שירותי אדריכלות הכוללים תכנון, עיצוב וחידוש מבנים אשר יכולים בהחלט לשדרג ו"להקפיץ" את החלל, ולהפוך אותו למתאים ביותר עבור השימוש המיועד לו.
חיים בן חור מעודכן הן במגמות עיצוב עכשוויות והן בטכנולוגיות ובחומרים החדשים ביותר הקיימים בשוק.
בנוסף הוא מציג בפניכם התמחות בעולם עיצוב הפנים והסטיילינג הביתי, ומגשים את התפיסה המודרנית לפיה אדריכלות ועיצוב פנים הינם תחומים משיקים, המתקיימים בהרמוניה זה לצד זה הייחודית הגדולה של חיים בן חור מתבטאת בשימושים השונים במשאבי הטבע הזמינים לכולנו בעת עיצוב החלל, למשל על ידי יצירת אזורים בהם חודר אור שמש טבעי, משחק עם הגבולות שבין החלל לבין החוץ.
כך נוצרת אדריכלות חדשנית ויצירתית שהיא פשוט תאווה לעיני המתבונן.
טואול - בניית אתרים