.. טקסט טקסט טקסט טקסט
.. טקסט טקסט טקסט טקסט

חיפוש :
21/3/2018
מגורים בדירת יוקרה אינם מסתכמים רק בהשקעה בחלל הסלון או המטבח אלא גם בחדרי ילדים. היום בבניית דירת יוקרה גם חדרי הילדים מקבלים את תשומת הלב הראויה. מיטה קטנה ומנורת לילה? תשכחו מזה! היום עיצוב דירות יוקרה כולל בתוכו מחשבה על חדרי הילדים, כי הילדים הם העתיד שלנו וראוי להקדיש לעיצוב החדרים שלהם מחשבה רבה.

21/3/2018
אם אתם מוצאים את עצמכם מתחילים להזיז רהיטים בתוך הבית, מתעמקים בצבעי הקירות המעניינים אתכם, מחליפים את סגנון התאורה ותולים וילונות חדשים, הראי שמה שאתם עושים נקרא עיצוב פנים. כדי לעשות את זה נכון אתם יכולים להיעזר בשירותי עיצוב פנים מקצועיים, של מעצבים מוכשרים שיש להם את היכולת להפיק, אפילו באמצעים מצומצמים וללא הוצאות מיוחדות, את המיטב מהבית שלכם.

21/3/2018
תכנון מטבח לבית מחייב שימת לב לפרטים גדולים וקטנים. העיקרון המנחה הוא- מטבח פונקציונאלי, שניתן יהיה לבצע בו את העבודה בנוחות, תוך נגישות קלה אל כל המוצרים, האבזרים והציוד בו. תכנון נכון ומושכל צריך להביא בחשבון את מיקומם של הציוד בו- מקרר, תנור, ארונות, מדפים ועוד.

21/3/2018
אדריכלות הינו מקצוע עתיק יומין, המלווה אותנו משחר ההיסטוריה. החל מהתקופה הפרה-היסטורית בה יצרו מבנים מחומרים המצויים בטבע, מאבנים , עצים ובוץ, דרך ימי מצרים העתיקה עם מבני הפירמידות המונומנטאליים שלה ויוון העתיקה על מבניה הקלאסיים היפיפיים, ועד ימינו אנו. משרד האדריכלות ועיצוב הפנים HB בן חור ממשיך מסורת ארוכה ומפוארת זו בצורה שמותאמת למאה העשרים ואחת.

טואול - אתרים באינטרנט